![](https://www.pirireis.edu.tr/wp-content/uploads/2023/07/duim1-768x576.jpeg)
Öğrencimiz Furkan İleri Londra’da Denizcilik Öğrencileri Forumu’na Katıldı
Üniversitemiz Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği öğrencisi Ismail Furkan İleri 12-15 Temmuz tarihleri arasında Londra-İngiltere’de icra edilen Uluslararası Denizcilik Üniversiteleri Birliği’nin düzenlediği Denizcilik Öğrencileri Forumu’nda Üniversitemizi temsilen yer almıştır.
Cinsiyet Eşitliği ve Çeşitlilik grubunda görev alan öğrencimiz, çalışmalarıyla ilgili tüm Foruma hitaben sunum gerçekleştirmiştir.