![](https://www.pirireis.edu.tr/wp-content/uploads/2023/10/sektor.png)
T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın girişimleriyle hayata geçirilen “Sektör Kampüste” programına, bu sene Piri Reis Üniversitesi de dahil oldu.
T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ile imzaladığımız işbirliği protokolü çerçevesinde, üniversitemiz bünyesinde Milli Teknoloji Hamlesi (MTH) koduyla kredili olarak açılan dersler, sektörlerinde önde gelen şirketlerde görev yapan uzmanlar tarafından verilecek.
İş dünyasıyla entegre, çağdaş bir eğitim modeli sunan bu programla, öğrencilerimizin daha kampüsteyken, gerçek hayatla buluşmaları hedefleniyor. Uzman eğitmenler hem kendi deneyimlerini paylaşarak, hem de güncel bilgileri aktararak, öğrencilerimizin kariyerlerinde farklı pencereler açacaklar.