DMYO “Can SALI Buluşmaları” dönem sonu etkinliği gerçekleştirildi!
Mayıs 22, 2024
![](https://www.pirireis.edu.tr/wp-content/uploads/2024/05/HABER-KAPAGI-1-scaled.jpg)
Öğrencilerimiz ve öğretim elemanlarımızın birbirinden farklı sektör temsilcileri ile bir araya geldiği, her hafta düzenlenen “Can SALI Buluşmaları” dönem sonu kapanış programı gerçekleştirildi. DMYO Müdür V. Dr. Öğr. Gör. Zeki Yaşar’ın dönem değerlendirme konuşması akabinde; Can SALI faaliyetlerinde, Öğrenci Liderlerine ve “Gönüllü” görev alan öğrencilerimize öğretim elemanları tarafından “Katılım Belgesi” takdim edildi.